menu
s
×
50 WAYS – 50 voorwerpen, 50 kunstenaars, 50 kunstwerken

29.08 —
06.09.26
50 WAYS – 50 voorwerpen, 50 kunstenaars, 50 kunstwerken

50 WAYS – 50 voorwerpen, 50 kunstenaars, 50 kunstwerken

29.08 —
06.09.26

50 WAYS – 50 voorwerpen, 50 kunstenaars, 50 kunstwerken

Zicht Kunstruimte
Address:
Persingensestraat 4a
6575 JB Persingen
Zicht Kunstruimte

Unieke tentoonstelling van 50 kunstwerken geïnspireerd op 50 objecten, gemaakt door 50 kunstenaars uit Nederland en Duitsland. Zij zijn de uitdaging aangegaan om een kunstwerk te maken gebasseerd op een object uit de kringloop dat zij begin van het jaar van de organisatie hebben ontvangen.

Voorwerpen uit de kringloop zijn verdeeld over genummerde dozen. De deelnemende kunstenaars hebben een nummer gekozen en de doos met dit nummer werd vervolgens naar hen toegestuurd. De inhoud was op dat moment volledig onbekend, zowel bij de organisatie als bij de kunstenaars.

De voorwerpen hebben veelal een geschiedenis en zullen de kunstenaar kunnen inspireren door herkomst, functie, vorm, kleur, materiaal etc.. Met de titel 50 WAYS wordt benadrukt dat kunstenaars alle kanten op kunnen met het verkregen voorwerp. 50 WAYS laat zien hoe verschillende wegen gevolgd worden om een afgedankt voorwerp een nieuwe inspirerende vorm en betekenis te geven.

De 50 kunstwerken worden samengebracht in een grote expositie zowel op onze binnen- als buitenlocatie. 50 WAYS wordt georganiseerd door Kunst Berg en Dal in samenwerking met Zicht Kunstruimte.

50 WAYS is twee weekenden te zien:
Data: zaterdag en zondag 29, 30 augustus en 5, 6 september 2026
Openingstijden: 12:00 tot 17:00 uur

Ook welkom in Zicht Kunstcafé voor o.a. een kop koffie met wat lekkers.