Als je kijkt, als je voelt

Als je kijkt, als je voelt

23 nov 2024 t/m 22 dec 2024
LangeHezel46 Lange Hezelstraat 46, 6511 CL Nijmegen

De laatste expositie van dit jaar in galerie LangeHezel46 is een solo van Karen van Dooren. Haar beelden, schilderijen en tekeningen gaan over kwetsbare wezens en kwetsbare werelden. Ze vormen samen een eigen wereld, in een sfeer van romantiek. Karin roept daarmee emotionele en tactiele ervaringen op: als je kijkt, dan voel je. In haar werk vermengt Karen de verschillende werelden van mens, natuur en dier.

Ze geeft het leven vorm via dieren. Dieren met hun eigen gelaagde karakter: trots- verdrietig, schattig-tegendraads, verlegen-stoer. Van Dooren vermenselijkt de dieren zodat de kijker aspecten van zijn eigen leven in hen kan projecteren.

Leuk om het samen met Karen te bekijken? Kom dan 1 of 14 december tussen 13.00 en 17.00 uur naar een meet&greet, met hapje en drankje. Van harte welkom!

Samen met kunstdocente Marga Smeets organiseren we bij deze expositie een lezing met de titel: LEKKER DIER - het dier en de kunst. Zaterdag 23 november om 11.30u, door Marga Smeets. Inloop vanaf 11.00u, aanvang 11.30u, duur 1 uur. Kosten €8 pp, inclusief koffie/thee. S.v.p. vooraf aanmelden via een mailtje naar info@langehezel46.nl

 
Bittere Oogst

Bittere Oogst

18 apr t/m 31 aug
Valkhof Museum
TRACES

TRACES

28 apr t/m 8 jun
De Nieuwe Gang
SAFETY FIRST

SAFETY FIRST

3 mei t/m 22 jun
RUIS
 The Good, the Bad and the Ugly

The Good, the Bad and the Ugly

8 mei t/m 11 jul
Expo Bart
STILSTAANDE BEWEGING

STILSTAANDE BEWEGING

10 mei t/m 25 mei
LangeHezel46
Waterdicht

Waterdicht

23 mei t/m 25 mei
Extrapool

Loading...

Beeldende Kunst Nijmegen Partners

Bezoek ook Beeldende Kunst Arnhem

Beeldende Kunst Arnhem
×

nieuwsbrief ontvangen?